موقعیت شما:

الان در سایت دو ستاره و در » آموزش فارسی کیوبیس المنت 7 - قسمت 7 هستید!

امروز پنجشنبه 06 آبان 1400 روز خوبی داشته باشید.

0903-85-85-938

twostarmusic.ir[AT]gmail[DOT]com

آموزش فارسی کیوبیس المنت 7 - قسمت 7

آموزش فارسی کیوبیس المنت 7 - قسمت 7

فصل دوم- آشنایی با محیط کاری برنامه

آموزش فارسی کیوبیس المنت 7 - قسمت 7

فصل 2

آشنایی با محیط کاری برنامه کیوبیس

در این فصل با محیط کاری برنامه و اجزای تشکیل دهنده آن آشنا می شوید برای اینکه از یک برنامه برای ساخت و تنظیم و میکس و مستر آهنگهایتان استفاده نمایید لازم است با محیط کاری برنامه و امکاناتی که در قسمتهای مختلف دارد آشنا شوید. هرچه تسلط و مهارت شما در کاربری برنامه بیشتر باشد حاصل کارتان بهتر و حرفه ای تر خواهد بود چون هنگام اجرای عملیات به جای اینکه فکر کنید که از کدام ابزار یا کدام دکمه باید استفاده نمایید بر شیوه اجرای بهتر عملیات تمرکز خواهید داشت. بدیهی است که هر یک از قسمتها و اجزای تشکیل دهنده رابط کاری برنامه شامل ابزارها و فرمانهای متعدد است که جزییات مربوط به این ابزارها را در فیلمهای آموزشی ارایه می دهم و در متن کتاب نکات کلیدی و اصلی مربوط به هرقسمت از رابط کاری برنامه را معرفی می کنم.

 

پنجره پروژه

این پنجره مهمترین قسمت رابط کاری برنامه است چون بیشتر عملیات لازم برای یک پروژه آهنگسازی را در این پنجره انجام می دهید. در بالاترین قسمت این پنجره نور ابزارهای آن قرار دارند.

 

نوار ابزار

نوار ابزار برنامه شامل قسمتهای گوناگون است که هر قسمت دربرگیرنده ابزار های مورد نیاز برای بخشی از عملیات است.میتوانید روی این نوار ابزار کلیک راست نموده و هر یک از این قسمتها را در نوار آشکار یا پنهان نمایید. فقط دو دکمه activate project و setup window layoutهستند که همیشه آشکارند و امکان پنهان نمودن آنها را ندارید.

 

خرید پکیج آموزش کیوبیس

 

دانلــــود