موقعیت شما:

الان در سایت دو ستاره و در » ارسال رایگان بیت های شما در سایت هستید!

امروز یکشنبه 02 آبان 1400 روز خوبی داشته باشید.

0903-85-85-938

twostarmusic.ir[AT]gmail[DOT]com

ارسال رایگان بیت های شما در سایت

ارسال رایگان بیت های شما در سایت

بسیاری از علاقه مندان چه در زمینه ی موسیقی و چه در زمینه های دیگر نمونه کاری های بسیار زیبایی دارند ولی نمیتوانند در جایی نمونه کار های خود را ارسال کنند تا دیگران ببیند و نظر بدهند.در بسیاری مواقع در حق چنین افرادی ظلم میشود به این صورت که یک فردی نمونه کار قوی دارد ولی چون نمیتواند به نام خود در سایتی ارسال کند آن سایت نمونه کار را به نام خود در سایت انتشار میدهد و این ظلم بزرگی به کسی که زحمت کشیده و آن کار را به بهترین نحوه انجام داده میشود.

حال استودیو موزیک دوستاره خدمتی را برای شما عزیزان ارائه داده است که بتوانید بیت ها و نمونه کار های خود را به صورت کاملا رایگان و با نام خود در سایت موزیک دوستاره انتشار دهید و تمامی حق انتشار با خود شما است.

تمامی بیت هایی که ارسال میکنید با نام شما انتشار داده میشود و علاقه مندان به موسیقی بتوانند کار های شما را گوش دهند.این کار برای شما یک رزومه محسوب میشود  و و نمونه کار های شما در سایت می ماند. البته که این کار فقط برای شما یک رزمه به کار نمی رود بلکه مزایای دیگری هم خواهم داشت

تمامی بیت های ارسالی شما توسط کارشناس های ما بررسی می شود که این کار باعث پیشرفت شما میشود زیرا اگر ایرای داشته باشد گفته میشود و محصول نهایی شما نسبت به قبل خیلی بهتر شده و شما تجربه کسب خواهید کرد.

 

شرایط ارسال :

  1. بیت شما باید حداقل بیش از 2 دقیقه باشد
  2. هیچ صدای اضافی مثل صدای خواننده و آکاپلا درون بیت نباشد
  3. بیت مختص به شما باشد
  4. درون بیت هیچ مورد تبلیغاتی وجود نداشته باشد
  5. بیت های کاور شده مجاز به ارسال میباشد
  6. بیت حالت مبتدی و ساده نداشته باشد

 

فرم ارسال بیت

 

لینک

 

اگر با استقبال زیادی روبرو شود با نظر سنجی شما بخش های دیگری مثل طراحی کاور ، تکست نویسی و ... به صورت رایگان به سایت اضافه میگردد 
لطفا با نظرات خود ما را یاری فرمایید.