موقعیت شما:

الان در سایت دو ستاره و در » مطالب ویژه درباره موسیقی هستید!

امروز پنجشنبه 01 مهر 1400 روز خوبی داشته باشید.

0903-85-85-938

twostarmusic.ir[AT]gmail[DOT]com

استودیو موزیک دو ستاره | دانلود بیت , خرید بیت ,سمپل,آکورد و ...

5 روش برای داشتن صدای بهتر

5 روش برای داشتن صدای بهتر

5 روش برای داشتن صدای بهتر در خوانندگی

قطعا تمام کسانی که میخواهند وارد دنیای موسیقی و خوانندگی شود باید صدایی زیبا و رسا داشته باشند ولی به این معنا نیست که حتما باید صدای ذاتی خوبی داشته باشید و کسانی که صدای خوبی ندارند نمیتوانند به صدای خوبی دست یابند.حال در این مقاله نگاهی میندازیم به 5 روش برای بهتر کردن صدای خود.

برای خواندن موسیقی با صدای خوب و حرفه ای رعایت کردن این نکات کمک شایانی میکند توصیه میکنیم این مطلب را بخوانید

بررسی تخصصی digigrid

بررسی تخصصی digigrid

DiGiGrid همکاری بین امواج و DiGiCo / Soundtracs که با هدف ارائه بازار صوتی با پردازش و شبکه راه حل های مبتنی بر امواج SoundGrid پلت فرم است. DiGiGrid ارائه می دهد رابط صوتی برای DAWs های بومی، ابزارهای سیستم نرم افزار، امواج MultiRack و کنسول های مدی را فعال کنید.

ما در این پست قصد داریم تا یک معرفی اجمالی و یک بررسی تخصصی با پلاگین های DiGiGrid داشته باشیم!

سمپل چیست و کارایی آن در موسیقی

سمپل چیست و کارایی آن در موسیقی

به جرعت میتوان گفت که اگر میخواهید یک آهنگ ساز حرفه ای بشوید که آهنگی بسازید تا نسبت به تکست خواننده باشد نیاز به یک سری سمپل ها و پلاگین ها می باشد که ما در مطالب قبلی توضیح مختصری درباره پلاگین ها داده بودیم که در این مطلب ما قصد توضیح کلمه سپمل و نمونه های آن را داریم.

پلاگین چیست؟

پلاگین چیست؟

امروزه اکثر کسایی که با برنامه های حرفه ای نطیر فتوشاپ،افتر افکت و یا اف ال استودیو کار میکنند برای ارتقای نرم افزار خود و دسترسی به انواع وبژگی های جدید باید انواع پلاگین ها را به برنامه ی خود اضافه کنند.در این پست قصد دارم پلاگین را به طور کامل توضیح بدم و نحوه ی کار کردن و همچنین نصب انواع پلاگین بخصوص در نرم افزار fl Studio.